ewit iletişim

Kağıt adisyon ve kalem kullanılarak sipariş alma yöntemi artık eskide kaldı ve yeni nesil restoran cafe pos otomasyonları ile sipariş almak hem daha pratik hem daha kontrollü.

Öncelikle restaurant veya cafenizde bulunan tüm ürünleri programa tanıtıp etiketlemekle başlıyorsunuz. Bu kayıtlar istenildiği gibi düzenlenebilir, yeni kayıtlar eklenebilr veya mevcutlar silinebilir.

Daha sonra el termianlleri veya dokunmatik ekran bilgisayarlar ile siparişi müşteriden alıp, otomatik olarak bar, mutfak veya belirlediğiniz bir konuma gönderebiliyorsunuz.

Siparişin gönderildiği noktadaki fiş yazıcıdan çıkan bildirim kağıdı ile siparişler doğru ve hızlı bir şekilde hazırlanabilir.

Son derece sade arayüzümüz ile sipariş almak bu kadar kolay hale geliyor.

Gün sonunda ne kadar ciro yaptığınızı, ne kadar kar elde ettiğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca tarihsel bazda raporlamalar alıp, hangi üründen ne kadar satılmış inceleyebilirsiniz.

Veresiye satışlarınızı, borçlarınızı takip edebilirsiniz.

Her çalışanınız için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

Günlük masraflarınızı sisteme girerek, gider hesabınızı daha kolay yapabilirsiniz.

Para üstü bölümüyle, müşteriye vereceğiniz para üstünü hesaplamanıza gerek kalmaz

Sisteme menünüzde bulunan tüm ürünlerin resmini koyabilir.

Ana kasaya bağlı olan bir yazıcıyla adisyon bastırabilirsiniz.

Masa birleştirme, masa taşıma, aynı masada bulunan her kişi için ayrı hesap tutma işlemlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz.

İndirim iskonto seçenekleriyle, özel müşterilerinize ayrıcalıklı satış imkanı sağlayabilirsiniz.

En uygun restaurant cafe adisyon pos sipariş sistemi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz | 0 232 450 07 07

ewit

ile tüm bunları yapmak artık çok daha kolay.

Karşıyaka, Bornova, Alsancak, Çankaya, Çeşme, Urla, Foça, Buca, Güzelyalı, Torbalı, Kemalpaşa, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Bayraklı, Karabağlar, Dikili, Ödemiş, Menemen, Menderes, gibi izmirin çeşitli semleri ile, Aydın, Manisa, Denizli, Çanakkale, Muğla başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi'ne anahtar teslim kurulumlar yapmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler ; Market, Şarküteri, Manav, Hal, Tekel Bayii, Benzin İstasyonu, Kuruyemiş, Aktar, Gıda Toptancıları, Konfeksiyon, Giyim, Çorap, İç Çamaşırı, Ayakkabı, Çanta, Elektronik Eşya, Cep Telefonu, Beyaz Eşya, Restaurant, Cafe, Bar, Pastane, Dinlenme Tesisi, Fast Food, Otomotiv Yedek Parça, Makina Sanayi, Otomobil Plaza, İnşaat Yapı Malzemeleri, Boya Hırdavat, Kitap Kırtasiye, Ev Tekstili, Züccaciye, Takı, Oyuncak, Halı, Mobilya, Saat, Aksesuar, Kozmetik, Parfümeri

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimiz; market barkod sistemi izmir, tekstil barkod sistemi izmir, şarküteri barkod sistemi izmir, kantin yönetim sistemi izmir, kuruyemiş barkod sistemi izmir, ayakkabı mağaza sistemi izmir, restaurant restoran cafe sipariş sistemi izmir, adisyon sistemi izmir, paket servis sistemi izmir, yedek parça takip sistemi izmir, barkodlu satış programı izmir, hırdavat barkod sistemi, veresiye programı, muhasebe programı, kırtasiye barkod sistemi, tekel büfe barkod sistemi, stok takip programı izmir, market satış programı izmir, mağaza satış programı izmir, barkod okuyucu izmir, barkod yazıcı izmir, fiş yazıcı izmir, barkodlu terazi izmir, yeni nesil yazarkasa izmir, barkod izmir, barkod sistemleri izmir, barkod sistemleri fiyatları, izmir yazarkasa, izmir barkod etiket,